Quantcast
 

PF 2006

Posted by Igor Bilák on Dec 31, 2005 in Nezaradené |
PF 2006

Prajem všetkým dobrý signál a veľa úspechov v roku 2006, aby sa naše rady rozrastali a všetko išlo tým správnym smerom.

A že často neviete, kde je ten správny smer? Veď máte GPS !!!
I wish You good signal and Happy New Year 2006, and let all things are going in right direction.
You often don’t know, wherer the right direction is? – that is why You have GPS !!!

Have a FUN !

Ako toto PF vzniklo ?
Ďakujem všetkým, ktorí mi poslal fotky mojich šošoviek. Viac ich je v galérii, ale na toto PF som použil vyše 100 vybraných, ktoré sa mi najviac páčili. Sú tam fotky z rôznych končín sveta a od rôznych autorov. Mnohí si ich tam nájdu. Možno si nespomeniem na všetky krajiny, ale určite je tam:
Slovensko, Čechy, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Fínsko, Veľká Británia, Grécko (Zakynthos a Rhodos), Francúzsko, USA (Michigan, New York, Arizona) aj keď to nie sú všetky miesta, kde sa už šošovky dostali. Viac o ich pohybe môžete vidieť na Google Earth v mojom súbore geolens.kml
Tieto vybrané fotky som v ACDSee upravil na jednotný rozmer a vnútra znakov 2006 ostali farebné a pozdia čiernobiele. Naukladal som to v Corel Draw a dopísal texty a dokreslil obrysy. Použil som farby loga www.geocaching.com a na záver som to vyexportoval do TIF a JPG súborov. Ak by ste chceli ten súbor vo väčšom rozlíšení, tak mi napíšte.
Verím, že aj v roku 2006 budem mať dosť materiálu na podobné veci. Edícia šošoviek pre rok 2006 je v pláne a dúfam, že bude čoskoro.
How I did it…
Thanks to everybody for nice photos. I selected more than 100 pcs and put together in Corel Draw. There are photos from different countries:
Slovakia, Czech Republic, Austria, Germany, Belgium, Finland, Great Britain, Greece, France, USA (Michigan, New York, Arizona), you can see more in my file geolens.kml in Google Earth.
I hope I will have good material also in year 2006, edition of geolens for this year is on the way. I believe it will be soon.

Značky:

Reply

Copyright © 2024 Igiho web All rights reserved. Theme by Laptop Geek.