Quantcast
 

Kolík 150m (Black Stork C – jamka 9)

Posted by Igor Bilák on Jún 19, 2009 in Golf |

Dnes sme si boli s Petrom zahrať golf v Lomnici. Najprv sme mali hrať A deviatku, ale dalo sa aj C, tak sme sa rozhodli to vyskúšať. Ja som ju hral prvý krát. Na prvej jamke som zahral PAR jedným patom po peknom chipe na green. Na druhej som sa trochu vytrápil a utopil prvú loptu. Na tretej skvelý 200m drive. Na štvrtej znova do jazierka, tak som vytiahol takú hroznú žltú loptu, no ako na potvoru, táto už do vody nechcela.


Potom to už celkom išlo a na siedmej po dvoch úderoch Peter trafia tak, že lopty sú na ferveji 30 cm od seba, čo sa nevidí často. Treťou sa priblíži pred green a chipom do jamky dáva PAR. Na ôsmej dávam 5 železom cez vodu na 130m a lopta zastaví na kraji greenu. Peter utopí dve lopty a ja takmer hrám PAR, keď sa pat otočí okolo hrany jamky a musím štvrtou doraziť. Na poslednej jamke po skvelom drajve mi nevyjde druhý úder a lopa skončí v rafe vľavo. Zoberiem 5 železo a napálim to rovno do stĺpika označujúceho 150m ku greenu, od ktorého sa to odrazí aspoň 30m nazad na fervej a som ďalej od jamky, ako som bol. Tak toto sa mi ešte nestalo a asi už ani nezopakuje. Trafiť stĺpik z 15m by sa mi nepodarilo aj keby som chcel. Skvelá náhoda. Pozriem stĺpik a na ňom vrytá pečiatka od loptičky presne v strede nad číslom 150m. Tak tento stĺpik si budem stále pozerať, keď pôjdem okolo.

Bola to pekná hra. Spočítam a vidím, že máme zhodne po 63. Na stablefordové body vyhrávam 21:17, lebo Peter minulý vykend upravil HCP na 48. Tu je kompletná štatistika.

Značky:,

Reply

Copyright © 2024 Igiho web All rights reserved. Theme by Laptop Geek.