Quantcast
 

GRIFFIN Clarifi – nove puzdro pre iPhone

Posted by Igor Bilák on Dec 16, 2008 in Nezaradené |

Dnes mi prisiel domov balicek. Asi pred dvoma tyzdnami som na facebooku videl prve fotky z iPhonu s pouzitim puzdra Griffin Clarifi, ktore ma posuvnu pridavnu sosovku na lepsie ostrenie z blizka – macro.
Hned som pozrel na eBay a nasiel spominany produkt. Objednal som a zaplatil cez PayPal a cakal. Dnes som nasiel doma bublinkovu obalku zo San Francisca, ktora bola odoslana 4.12. (mimochodom na peciatke bolo postovne 3$).
bez sosovky so sosovkou

V krabicke bolo dvojdielne cierne puzdro z tvrdsieho plastu. Obe casti sa nasuvaju proti sebe na iPhone. Dolna cast sa da odobrat kvoli vlozeniu iPhonu do docku. V hornej casti je mala posuvna sosovka, ktora sa da zasunut pred objektiv a tym umozni odfotit z bizsej vzdialenosti. Tiez sa v baleni nachadza handricka na cistenie displeja a ochranna folia.
doplnené 24.3.2009 – Erik zistil, že mám také púdro, tak som mu ho dal otestovať. Technici často potrebujú pri inštalácii Windows sériové číslo, ktoré na notebooku býva na spodnej strane. Je to 25 znakov v piatich skupinách a dosť blbo sa to zadáva a stále otáča notebook odspodu. Tak to skúsil odfotiť a tu je výsledok. Bez púzdra Griffin Clarify to bolo nepoužiteľné.

Značky:,

Reply

Copyright © 2019 Igiho web All rights reserved. Theme by Laptop Geek.